У парках України можливо з’являться кнопки для виклику екстреної допомоги

У парках України можуть з’явитися спеціальні кнопки виклику екстреної допомоги в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє strana.ua, посилаючись на заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.

“Зараз переглядаємо норми безпеки в парках. Тому пропозиція, яка зараз розглядається, – влаштовувати в цих громадських місцях спеціальні бокси з кнопкою екстреного виклику поліції. Це безпека і постійний зв’язок з працівниками служби у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Тим більше що в деяких нових парках це вже починають робити. Тому чому б не врегулювати це питання і в ДБН? ” – написав Парцхаладзе.

У повідомленні також йдеться, що ідею установки кнопок виклику екстреної допомоги в парках підтримали і користувачі соцмережі Facebook. На сторінці Парцхаладзе було проведено опитування “Чи потрібні в парках кнопки екстреного виклику?” За його результатами, ідею підтримали практично всі з більш ніж 5 тисяч користувачів, які відреагували на опитування, за пристрій кнопок виклику екстреної допомоги в парках. При цьому багато запропонували по можливості облаштувати такі бокси з кнопками системами відеоспостереження або іншого захисту від помилкових викликів поліції.

Все по темі: кнопка виклику екстреної допомоги  Лев Парцхаладзе 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин