«Громадський бюджет» перетворює мрії кременчужан у реальність

У Кременчуцькому навчальному комплексі №2 встановлять сучасний мультимедійний проектор.

До нового навчального року в навчально-виховному комплексі №2 буде встановлене сучасний мультимедійний комплект. Придбано його було за рахунок коштів «Громадського бюджету», переможцем якого став колектив освітньої установи.

За інформацією прес-служби міськради, ідею придбання сучасного багатофункціонального мультимедійного обладнання для школярів було підтримано жителями мікрорайону Ревівка. За цей проект під час обрання переможця «Громадського бюджету» було віддано найбільшу кількість  2047 голосів.

До комплекту входить 5 мультимедійних дошок, 5 проекторів, 6 ноутбуків, телевізор і система радіовузлу всієї школи. Вся ця апаратура вже доставлена до навчальної установа, розміщена вона буде в 5-ти  класах. Використовуватимуть мультимедійний комплекс як у рамках навчального процесу, так і дозвілля учнівського колективу.

«Звертаємо увагу активних жителів Кременчука! Якщо для покращення життя в місті ви маєте цікаві ідеї, то формуйте їх в громадські проекти. Вже 5 вересня розпочинатиметься прийом громадських ініціатив для реалізації в 2020 році», – йдеться у повідомленні.

 

Все по темі: "Громадський бюджет Кременчука"  мультимедійний проектор  навчально-виховний комплекс №2 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Жовтня, 2019 Вівторок
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
більше новин