Під Полтавою випускають байбаків для розведення

В останні роки мисливські господарства Полтавщини проводять таку собі альтруїстичну діяльність – за власні кошти купують тварин, гризунів і птахів і випускають їх у дику природу. Це, зокрема, стосується господарств Миргородського, Полтавського, Гадяцького, Диканського районів.

Про це повідомляється на сайті «Урядовий кур’єр»

Завдяки мисливцям в угіддях області побільшало косуль, оленів, диких свиней, качок, зайців, муфлонів, лосів, фазанів, куріпок, бобрів. А одна агрофірма в Диканському районі спеціалізується ще й на розведенні байбаків, яких, говорять, до війни повно водилося у степових районах області.

Нещодавно єгері завезли з Диканщини і випустили для розведення на території Щербанівської об’єднаної територіальної громади Полтавського району 20 цих симпатичних і, до речі, не таких вже й маленьких звірят. У залежності від виду, вони досягають ваги 3-7 кілограмів.

Заступник гендиректора агрофірми, біолог – мисливствознавець Петро Нос розповів, що мета такого розведення – збільшити біорізноманіття видів. Начебто, економічного зиску тут немає.

Зазначається, що наступного року єгері випустять у поле під Полтавою ще кілька десятків байбаків. А покищо тваринки повинні пристосуватися до нового місця проживання і нагуляти жир. Адже попереду зима. Вже навесні від них чекають першого приплоду.

Все по темі: на Полтавщині  розведення байбаків 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин