У Кременчуці меморіальний захід до річниці Іловайської трагедії пройде на кладовищі

Заходи із вшанування розпочнуться 29 серпня о 09:00 у парку «Ювілейний» біля пам’ятного знаку на честь героїв АТО.

Сьогодні 13 серпня  у виконавчому комітеті Кременчуцької міськради під головуванням секретаря міської ради Юрія Гриценка пройшов оргкомітет з нагоди Дня Державного Прапора України та 5-ї річниці Іловайської трагедії.

Як повідомив Юрій Гриценко, цього року формат проведення меморіального заходу, який присвячений Дню пам’яті Іловайських подій, буде дещо змінено. А саме, його проведуть на Свіштовському кладовищі, де поховано більшість героїв, які загинули під Іловайськом та під час участі у АТО. Саме там завершується спорудження Меморіального знаку, присвяченого загиблим учасникам АТО.

Заходи із вшанування розпочнуться 29 серпня о 09:00 у парку «Ювілейний» біля пам’ятного знаку на честь героїв АТО.

Представники міської влади,  учасники АТО, рідні та близькі загиблих героїв, представники громадських та волонтерських організацій та просто небайдужі містяни покладуть квіти до  пам’ятного  знаку.

Після цього о 10:00 на Свіштовському кладовищі  біля  сектору для почесних поховань учасників бойових дій, загиблих в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, де завершується спорудження меморіального знаку, відбудеться мітинг-реквієм, присвячений  5-ї річниці Іловайської трагедії.

Все по темі: Іловайська трагедія  Кременчук  мемоіральний захід 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Жовтня, 2019 Вівторок
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
більше новин