Енергетики Кременчука ведуть активну підготовку до опалювального сезону

Енергетики КП «Теплоенерго» готують мережу централізованого опалення до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період. Наразі поточний ремонт із заміною ушкодженої ділянки трубопроводу ведеться в центральній частині Кременчука, на вулицях Театральній та Софіївській.

За інформацією прес-служби міськради, після проведення гідравлічних випробувань на цьому об’єкті ремонту було виявлено порив мережі. Щоб забезпечити безаварійність функціонування системи централізованого опалення в квт. 126 та усунути дефект,  енергетиками проводиться заміна ділянки  трубопроводу довжиною 240 метрів. Після земляних і інженерних робіт на місці ремонту будуть проведені роботи з благоустрою.

За інформацією директора департаменту  ЖКГ міста Івана Москалика,  щороку динаміка, пов’язана з аварійними ситуаціями на системах теплопостачання, збільшується. Це пояснюється тим, що комунікації є застарілими та потребують більш масштабних ремонтів. Цього року в рамках проведення профілактичних робіт на  теплових мережах  було виявлено 99 дефектів. На сьогодні до 80 з них ліквідовані. Головний комунальник міста підкреслює, що не дивлячись на непросту ситуацію, до 1 жовтня житловий фонд та соціальна сфера міста повинні бути технічно готовими  до підключення теплоносія.

 

Все по темі: Кременчук  опалювальний сезон  підготовка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Листопада, 2019 Вівторок
11 Листопада, 2019 Понеділок
більше новин