Енергетики Кременчука ведуть активну підготовку до опалювального сезону

Енергетики КП «Теплоенерго» готують мережу централізованого опалення до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період. Наразі поточний ремонт із заміною ушкодженої ділянки трубопроводу ведеться в центральній частині Кременчука, на вулицях Театральній та Софіївській.

За інформацією прес-служби міськради, після проведення гідравлічних випробувань на цьому об’єкті ремонту було виявлено порив мережі. Щоб забезпечити безаварійність функціонування системи централізованого опалення в квт. 126 та усунути дефект,  енергетиками проводиться заміна ділянки  трубопроводу довжиною 240 метрів. Після земляних і інженерних робіт на місці ремонту будуть проведені роботи з благоустрою.

За інформацією директора департаменту  ЖКГ міста Івана Москалика,  щороку динаміка, пов’язана з аварійними ситуаціями на системах теплопостачання, збільшується. Це пояснюється тим, що комунікації є застарілими та потребують більш масштабних ремонтів. Цього року в рамках проведення профілактичних робіт на  теплових мережах  було виявлено 99 дефектів. На сьогодні до 80 з них ліквідовані. Головний комунальник міста підкреслює, що не дивлячись на непросту ситуацію, до 1 жовтня житловий фонд та соціальна сфера міста повинні бути технічно готовими  до підключення теплоносія.

 

Все по темі: Кременчук  опалювальний сезон  підготовка 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин