Кременчужан, які хочуть покращити своє місто запрошують на Інтеркультурну коаліцію

Для участі необхідно заповнити форму до 17 серпня за посиланням – https://cutt.ly/QwrRahN

21 серпня з 10:00 до 18:00 у ТРК Європа проходитиме Воркшоп «Формуємо Інтеркультурну коаліцію» у Кременчуці.

Про це повідомляють організатори на сторінці у «Фейсбук».

«Ти знаєш, як покращити своє місто, але відчуваєш, що для реальних змін не достатньо зусиль однієї людини. Можливо, навколо тебе набагато більше однодумців, ніж ти гада(в/ла)?

Хочеш навчитись знаходити союзників та у співпраці з ними системно впливати на власне середовище? Тоді заповнюй анкету й бери участь у майстерні «Формуємо Інтеркультурну коаліцію»! Тут тебе навчать, як побудувати стійку громадську коаліцію; як відмінні риси її учасників перетворити із ризику на перевагу; як відстоювати інтереси громади у діалозі з владою», – йдеться у повідомленні.

Адреса: вул. Соборна,7.

Про що ця майстерня?

Програма майстерні включає практичну і теоретичну частини. В межах теоретичного блоку кременчуцькі активіст(к)и дізнаються:

– що таке добросусідство та як воно посилює громади;

– як у суспільстві формуються коаліції людей, що готові відстоювати свої інтереси;

– чому в таких коаліціях інтеркультурність є додатковим потенціалом;

– як подібні коаліції впливають на місцеву владу.

Під час практичного блоку учасники та учасниці воркшопу:

– проаналізують результати картування громад, яке кілька місяців раніше проводилося в Кременчуку;

– зустрінуться з активіст(к)ами та популяризатор(к)ами культурного розмаїття із західної України

– обговорять проблеми та перспективи розвитку громад;

– розроблять рекомендації для органів місцевого самоврядування

Як потрапити на майстерню?

Для того, щоб стати учасником/учасницею майстерні «Формуємо Інтеркультурну коаліцію» необхідно заповнити форму за посиланням (https://cutt.ly/QwrRahN) до 17 серпня включно.

Майстерня є частиною проекту «Український Букет Народів», який реалізує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду. Основним завданням «Українського букету народів» є створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Проект реалізується у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей.

Співорганізаторами проекту у цих громадах є Громадська організація «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», Громадська організація «Арекет», Громадська організація «Культурний ді@лог», Благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури», Громадська організація «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub».

Також містянам нагадують, що 30 травня в межах «Українського Букету Народів» в Кременчуку провели картування громад. Крім того, у межах проекту двічі на місяць відбуваються Інтеркультурні зустрічі змінотворців, мета яких – згуртувати місцеві громади. Під час цих зустрічей кременчужани знайомляться одне з одним та з культурою представників національних й етнічних спільнот їхнього міста, а також дізнаються про інструменти впливу громад на прийняття рішень. «Якщо хочеш стати учасником/учасницею однієї з таких зустрічей, слідкуй за сторінкою «Український Букет Народів», – наголошують організатори.

Все по темі: «Формуємо Інтеркультурну коаліцію»  воркшоп  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин