Офіційно оформлені трудові відносини є гарантією соцзахисту кременчужан

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Кременчуці постійно триває робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації виплати заробітної плати, виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки, недопущення виплати заробітної плати в розмірах, нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати. Необхідно відзначити, що посилення мотивації до легальної продуктивної зайнятості є найвагомішим фактором детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

На даний час важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником є легалізація зайнятості населення.

Незважаючи на роз’яснення в засобах масової інформації та вимоги діючого законодавства, оформлення трудових відносин з найманими працівниками належним чином на сьогодні є серйозною проблемою. Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на соціальні гарантії, встановлені колективним договором, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення. Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики, пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

Вагомий внесок у забезпечення ефективної діяльності міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення приносить проведення співбесід з роботодавцями та влаштування різноманітних акцій для привернення уваги суспільства до легального працевлаштування  та отримання офіційної заробітної плати.

Шановні роботодавці, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області закликає вас дотримуватися вимог трудового законодавства та легалізувати трудові відносини зі своїми працівниками у найкоротший термін. Основа соціальної захищеності працівника – офіційне укладання трудових відносин та виплата суми заробітної плати відповідно до законодавства. Виплата ж заробітної плати в «конверті» послаблює соціальний захист працівників і позбавляє їх всіх законних благ. Використання незадекларованої праці – грубе порушення законодавства про працю. Не чекайте  проведення  перевірки, своєчасно оформляйте трудові відносини з працівниками, виплачуйте і відображайте в звітності реальну заробітну плату.

Шановні працівники, для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору. У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів щодо захисту своїх конституційних прав.

За матеріалами управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

 

Все по темі: гарантія соцзахисту кременчужан  офіційне оформлення  турдові відносини 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин