Полтавські дефлімпійці у складі збірної тріумфально виступили на чемпіонаті світу з боулінгу

 тріумфальною перемогою повернулась в Україну національна дефлімпійська збірна команда з боулінгу, яка завершила змагання на чемпіонаті світу з боулінгу серед спортсменів з порушеннями слуху. Він проходив з 1 по 12 серпня у місті Таоюань (Тайвань, Республіка Китай).

У доробку українських дефлімпійців:  3 золоті, 1 срібна та 6 бронзових нагород та друге місце у загальнокомандному заліку, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Після яскравих двох золотих нагород українських дуетів (чоловіки та жінки) у виконанні Вадима Данилюка та Владислава ЯловегиДарини Величко та Алли Д’яченко,  українцям вдалось вибороти ще одне золото в командних змаганнях (чоловіки). Це була потужна перемога у виконанніЯловеги Владислава (Полтавська обл.); Данилюка Вадима (Одеська обл.); Щербакова Дмитра (Одеська обл.); Майера Ростислава (м.Київ); Дідоренка Назара (м.Київ); Трубіна Сергія (Запорорізька обл.). 

Жіноча збірна команда України з боулінгу серед спортсменів з порушеннями слуху у складі Ковальчук Катерина (Полтавська обл); Д’яченко Алла (Одеська обл.); Величко Дарина (м..Київ); Жукова Анжеліка (Одеська обл.); Болтовніна Олена (Запорізька обл.); Семизенко Викторія (Одеська обл.) стала бронзовими призерами чемпіонату світу з боулінгу.

Крім того бронзова нагорода також і у жіночої трійки.  Українське переможне “жіноче тріо”:
– Семизенко Вікторія (Одеська обл.);
– Ковальчук Катерина (Полтавська обл.);
– Болтовніна Олена (Запорізька обл.).

В останній день чемпіонату, в «майстер фіналі» – найважчому етапі змагань, дві україночки вибороли срібну та бронзову нагороди: Жукова Анжеліка (Одеська обл.) – срібло та Ковальчук Катерина (Полтавська обл.) – бронза.  До речі, у двійки в виконанні Анжеліки Жукової та Катерини Ковальчук  є ще одна бронзова нагорода у перші дні змагань. Крім того, у Катерини Ковальчук ще одна бронзова медаль в особистому заліку та бронза у категорії Women AE – ALL EVENTS  –  це одна з найскладніших медалей, загальний залік усього турніру для кожного гравця, так як це підсумок всього турніру і нагороджуються лише троє жінок та чоловіків, це сума ігор всіх днів (сингли, пари, трійки, п’ятірки), по сумі 24 ігор даються медалі.

Загалом, на цьому чемпіонаті найбільше медалей від команди України вибороли жінки – 8, одна з яких золота. У чоловіків – 2 золоті нагороди.

Все по темі: боулінг  дефлімпійці  Чемпіонат 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин