Суд не скасував зниження тарифів на опалення для населення

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення не припиняти дію урядової постанови, якою запроваджуються обмеження на максимальний розмір тарифу на тепло. Про це повідомляє Hromadske.ua.

Таким чином, максимально можливий тарифи у розмірі 1400 гривень за гігакалорію продовжуватиме діяти в Україні на час судового позову одного з регіональних тепловиробників проти Кабміну.

“Наразі, позивачем не доведені обставини, які б вказували на очевидну небезпеку заподіянню шкоди його правам та інтересам, і які б унеможливили їх захист без вжиття відповідних заходів до ухвалення рішення у справі”, — повідомили в Окружному адмінсуді.

13 серпня комунальне підприємство “Уманьтеплокомуненерго” подало до Окружного адміністративного суду Києва позов, у якому просить скасувати постанову уряду, що обмежує максимальний розмір тарифу на тепло до 1400 гривень за гігакалорію.

26 червня Кабмін обмежив тариф на теплопостачання до 1400 гривень за гігакалорію. Ті теплокомуненерго, які нараховують українцям вищі тарифи, мають знизити платіжки.

“Також в уряді анонсували проведення перевірок теплопостачальників. Зокрема, на початку серпня там анонсували проведення перевірок на 21 теплогенеруючому комунальному підприємстві України”, – йдеться у повідомленні.

Все по темі: опалення  суд  тариф 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин