58 дітей-сиріт із Кременчука можуть отримати власне житло

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 16 до 23 років можуть за рахунок державної субвенції вирішити свої житлові  проблеми.

На сьогоднішній день, на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради затверджено список із 58 осіб, які можуть учасниками державної програми забезпечення пільговим  житлом.  Цю інформацію та список осіб буде направлено до Полтавської обласної державної адміністрації, яка розподілятиме державну субвенцію по регіонам області.

Прес-служба міськради нагадує, що 26 червня 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України були внесені деякі зміни в державну програму забезпечення пільговим житлом із числа дітей-сиріт. Отже, відповідно до них  за рахунок коштів державного бюджету пільговим житлом забезпечуватимуться не лише діти-сироти, а й діти, позбавлені батьківського піклування.

Головними умовами для участі в державній програмі  такої категорії дітей є вікові обмеження, тобто вони мають бути віком від 16 до 23 років, та  перебувати на обліку в  міській  квартирній черзі.

У державному бюджеті  поточного року на придбання пільгового житла таким категоріям громадян передбачено 700 млн грн. Після отримання  містом державної субвенції вирішуватиметься питання щодо придбання житла або грошової компенсації тим особам, які мають на неї право.

Все по темі: власне житло  діти-сироти  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин