У Кременчуцькому ЦНАПІ можна отримати консультації з пенсійних питань

Також кожної п’ятниці жителі міста можуть отримати відповіді на питання зі сфери пенсійного забезпечення та ведення.

 У ЦНАПі Кременчука можна отримати консультації фахівців з пенсійних питань.

Про це повідомляється на сайті установи. «Про послуги, які надають органи Пенсійного фонду України, про зміни та новації, які стали наслідками реорганізації відомства, а також про нові тенденції у його роботі говорили 14 серпня 2019 року під час чергового навчання з підвищення кваліфікації адміністраторів ЦНАП. Заняття проводила начальник відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцькому районі головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Світлана Лиходій», – йдеться у повідомленні.

Містянам також нагадують, що кожної п’ятниці з 9-00 до 11-00 жителі міста можуть отримати у головному офісі ЦНАП (місто Кременчук, вул. Гагаріна, 14, каб. 15) відповіді на питання зі сфери пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

Спеціалісти відділу обслуговування громадян Автозаводського та Крюківського району в Кременчуці та Кременчуцького району (сервісний центр):
надають детальну консультацію,
здійснюють аналіз документів. 

Фахову допомогу можуть отримати не лише пенсіонери, але й громадяни, які планують вихід на пенсію та інші зацікавлені особи.

 

 

Все по темі: консулдьації  пенсійні питання  ЦНАП Кременчука 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин