У Кременчуцькому ЦНАПІ можна отримати консультації з пенсійних питань

Також кожної п’ятниці жителі міста можуть отримати відповіді на питання зі сфери пенсійного забезпечення та ведення.

 У ЦНАПі Кременчука можна отримати консультації фахівців з пенсійних питань.

Про це повідомляється на сайті установи. «Про послуги, які надають органи Пенсійного фонду України, про зміни та новації, які стали наслідками реорганізації відомства, а також про нові тенденції у його роботі говорили 14 серпня 2019 року під час чергового навчання з підвищення кваліфікації адміністраторів ЦНАП. Заняття проводила начальник відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцькому районі головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Світлана Лиходій», – йдеться у повідомленні.

Містянам також нагадують, що кожної п’ятниці з 9-00 до 11-00 жителі міста можуть отримати у головному офісі ЦНАП (місто Кременчук, вул. Гагаріна, 14, каб. 15) відповіді на питання зі сфери пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

Спеціалісти відділу обслуговування громадян Автозаводського та Крюківського району в Кременчуці та Кременчуцького району (сервісний центр):
надають детальну консультацію,
здійснюють аналіз документів. 

Фахову допомогу можуть отримати не лише пенсіонери, але й громадяни, які планують вихід на пенсію та інші зацікавлені особи.

 

 

Все по темі: консулдьації  пенсійні питання  ЦНАП Кременчука 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
10 Січня, 2020 П’ятниця
більше новин