У Зеленського анонсували перепис населення

 

Проведення перепису населення України може обійтися в 4 мільярди гривень.

Радник президента з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький вважає, що першим кроком на шляху до трансформації галузі повинен стати перепис населення, який можуть провести вже в кінці 2019 року.

 

Про це він розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону, передає УНІАН..

 

Радуцький зазначив, що раніше українську систему охорони здоров’я реформували «точково», за винятком останніх трьох років. Він пояснив, що стара медична система вже зламана, але побудувати нову поки не вдалося. Щоб провести якісну трансформацію галузі, Радуцький вважає за необхідне, в першу чергу, провести перепис населення. Саме від кількості реальних українських громадян залежить сума, необхідна на фінансування галузі.

 

«Першим кроком на шляху до трансформації медицини має стати перепис населення. Неможливо розрахувати необхідну кількість грошей на систему охорони здоров’я, не розуміючи скільком людям ми повинні надати послуги », – підкреслив він.

 

Що стосується термінів і часу проведення перепису, то Радуцький зазначив, що президент планував його почати вже до кінця цього року. «Планується розпочати перепис мало не в кінці цього року, наскільки мені відомо. Я можу помилятися, Президенту видніше … Як мінімум Кабмін повинен з’явитися спочатку », – сказав він.

 

Проведення перепису населення України може обійтися в 4 мільярди гривень.

Все по темі: населення  перепис 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин