Як пройшла зустріч «випускників» КП «Спецсервіс Кременчук»

17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин, і тому в цей день у Кременчуці відбулось “Dog party”, присвячений для «випускників» КП «Спецсервіс Кременчук».

Захід проходив у Придніпровському парку, біля літньої сцени. Там зібрались багато містян: діти, дорослі та їх домашні улюбленці. Переважно «випускниками» були лише собаки, але на заході був присутній один рудий кіт, який певний час знаходився в спецсервісі, але потім він все ж таки знайшов свою нову хазяйку.

Як повідомила начальник служби відлову і утримання тварин цього комунального підприємства Марина Кожушко, за 5 років праці підприємства більше 1200 тварин знайшли нових господарів  .

Кременчужани мали можливість побачити та почути кожну зворушливу історію цих чудових чотирилапих друзів. Неймовірно, але Марина Кожушко пам’ятає кожну тварину, яка потрапляла до неї у спецсервіс, та її історію порятунку. Викликаючи на сцену «випускників» та їх нових господарів, щоб нагородити та подякувати за добру справу, Марина розповідала всім присутнім як звуть ту, чи іншу тваринку і що саме їй довелось пережити.

Проте нагороджували не тільки нових власників цих чудових чотирилапих, але й волонтерів спецсервісу, які допомагають підприємству задарма та при будь-яких умовах. Хоч вони і нештатні працівники спецсервісу, але вони роблять не менш важливу та велику працю.

Дізнавшись багато зворушливих історій можна зрозуміти, що в світі є багато чуйних, небайдужих та з великим серцем людей, які зможуть допомогти беззахисним тваринам, і наше місто без винятків. І КП «Спецсервіс Кременчук» є нашою гордістю. За 5 років вони змогли допомогти багатьом тваринам: не тільки врятували їх життя, але й деяким пощастило знайти новий дім та нових люблячих господарів.

І не дивлячись на бридку погоду, яка була в цей день, більшість містян підтримували тих, хто виходив на сцену, та були розчулені почувши історію кожного. Все ж таки в нашому місті є багато добрих людей, які є справжніми героями міста.

Все по темі: Dog party  КП «Спецсервіс-Кременчук» 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин