Кременчужанка Пелагея Скальська святкує свій 100-річний ювілей

Їй вручили грошовий подарунок розміром 5 тис. грн.

Сьогодні, 19 серпня,  кременчужанка Пелагея Іванівна Скальська святкує 100-річчя  від дня свого народження. Із цією визначною ювілейною датою її привітали міський голова Віталій Малецький та його заступник Ольга Усанова.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Спілкуючись із ювіляркою, керівник міста зазначив,   що всі екзамени долі – голодні дитинство та молодість, криваві роки Другої світової війни, підняття з руїн виснаженої післявоєнної країни, які лягли на плечі Пелагеї Іванівни та представників її  покоління, вона  здала з честю. У післявоєнні роки Пелагея Іванівна Скальська присвятила себе фінансово-педагогічній діяльності, вела громадську та просвітницьку роботу,  за що мала відзнаки та нагороди.

Гості побажали  іменинниці міцного здоров’я, родинного затишку та відчувати постійну турботу від рідних та близьких їй людей. Із нагоди 100-річчя від дня народження Пелагеї Іванівні було вручено грошовий подарунок розміром 5 тис. грн. Окрім того, відповідно до міської програми «Турбота» як столітня жителька міста  вона щомісячно отримуватиме стипендію міської ради в сумі 1 тис. 100 грн.

 

 

 

 

 

 

Все по темі: 100-річний ювілей  Кременчужанка Лариса Скальська  святкує 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2020 П’ятниця
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
більше новин