Майже 8 млн грн надав ПриватБанк кременчуцьким ОСББ на утеплення

На сьогодні ПриватБанк обслуговує понад 10 тис. ОСББ.

У дбайливих господарів весна та літо – це час для  підготовки до зими. Тому 16 найвідповідальніших кременчуцьких ОСББ прийняли рішення про утеплення своїх багатоповерхівок та отримали у ПриватБанку “теплий кредит” на 7,7 млн грн.

“Ми вже давно мріяли про те, аби наші будинки були теплими і затишними, а  суми у платіжках за комуналку нас не лякали, – розповідає Валентина Таценюк, голова ОСББ “Тоїцьке”. – До нашого ОСББ входять декілька будинків і подбати про енергозбереження ми хотіли відразу у всіх.  Завдячуючи кредитуванню ПриватБанку ми змогли це зробити – поставили нові, енергоефективні, пластикові вікна та двері. А ще ми обладнали три власних теплових пункти. У ПриватБанку нам не лише розповіли про державні програми енергозаощадження, а навіть допомогли з оформленням усіх необхідних документів –  все взяли на себе, зробили швидко і якісно. Завдяки проведеним роботам по утепленню, жителі будинків зможуть економити в своїх платіжках близько 20% від вартості опалення.Тепер нас ні зима, ні платіжки вже не лякатимуть”. 

ПриватБанк першим із партнерів державної програми запропонував найнижчі серед банків ставки кредитування – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій.

“Ми успішно попрацювали у весняно-літній період з першим траншем від держави і наша філія стала лідером серед колег в Україні з видачі “теплих” кредитів, – розповідає Геннадій Данилейко, перший заступник директора Кременчуцької філії ПриватБанку. – Тепер чекатимемо на компенсацію від держави, яку ОСББ отримають вже  у серпні-вересні цього року. До речі, середній відсоток державних компенсацій склав майже 50% від суми кредиту, що значно полегшить кредитне навантаження на об’єднання”. 

Нагадаємо, що ПриватБанк долучився до Урядової програми «теплих кредитів» для ОСББ у 2017 роціЗа умовами цієї програми ОСББ отримують із держбюджету відшкодування від 40% до 70% частини суми “теплого кредиту”. Додаткові  компенсації надає місцева влада. На сьогодні діє 72 місцеві програми здешевлення “теплих кредитів” для ОСББ.

З початку серпня нинішнього року Уряд виділив ПриватБанку та Укргазбанку додатково 380 млн. грн для кредитування ОСББ за цією програмою.

На сьогодні ПриватБанк обслуговує понад 10 тис. ОСББ.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській та Полтавській областях

Все по темі: кредити на утеплення  кременчуцькі ОСББ  ПриватБанк 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин