Понад 1 млн гривень заборгованої зарплати стягнули державні виконавці з ПАТ «БУ №9»

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції України). А от невиплата заробітної плати – це одна з найболючіших соціально-економічних проблем держави.

Державні виконавці області докладають максимум зусиль аби недобросовісні роботодавці почали дотримуватися законодавства і заборговані кошти надійшли працівникам.

«Станом на 9 серпня 2019 року стягувачам у рахунок погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов`язаних з трудовими правовідносинами перераховано 6 842 391 грн», – повідомив очільник полтавської юстиції Олег Тимченко.

В області є й великі підприємства, що заборгували значній кількості робітників гроші, є й маленькі,  де заборгованість складає кілька тисяч, та кожен працівник повинен отримати зароблені гроші.

«1 078 265 грн стягнули державні виконавці з ПАТ «БУ №9» на користь 61 стягувача з початку цього року – це вагомий результат нашої роботи», – розповів Олег Тимченко.

Варто наголосити, що за порушення термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність (штрафи, виправні роботи, обмеження волі, позбавлення волі).

Прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

 

Все по темі: заборгована зарплата  ПАТ «БУ №9»  стягнення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин