У Кременчуці провели реконструкцію вбивства мера Олега Бабаєва

 

 

Правоохоронці  сьогодні провели слідчі дії, пов’язані з убивством мера Кременчука Олега Бабаєва.

 

Події відбувалися на вулиці Сумській, де й сталося вбивство Олега Бабєва п’ять років тому. Місце злочину оточив спецпідрозділ Нацполіціі КОРД, а саму вулицю перекрила патрульна поліція.

Слідчий експеримент проходив за участі підозрюваного у вбивстві Ігоря Пасічного. Як повідомлялося раніше, він пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину.

Тепер, згідно клопотанням прокурора, він повинен був показати як відбувалося вбивство.  Прокуратура подала відповідне клопотання ще 8 липня. До цього часу сторона захисту обвинувачених робила все, щоб воно не було розглянуте.

Дану подію кременчужани активно обговорювали у соцмережах, фотографуючи і знімаючи на відео.

Зі світлин видно, що Ігор Пасічний перебуває під посиленою охороною. «Специ» у камуфляжній формі з автоматами постійно знаходяться біля нього. На місці вбивства також знаходиться сірий ВАЗ-2108,замість білого, на якому їздили і стріляли вбивці Олега Бабаєва.
Слідчі дії також проводяться на Молодіжному, на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, і в Глобинському районі.

Нагадаємо, вбивство  мера Кременчука Олега Бабаєва сталося 26 липня 2014 року.  У вбивствах звинувачуються Олександр Мельник, власник телекомпанії «Візит» (як замовник), колишній міліціонер Олександр Крижановський (організатор) і двоє виконавців – Ігор Куник та Ігор Пасічний.

Не так давно Ігор Пасічний погодився на співпрацю зі слідством. І розповів у суді, як усе відбувалося. За його словами, того фатального дня він разом з Куником приїхав до будинку мера. Стали чекати, поки він вийде. Олег Бабаєв виїхав на автомобілі, під’їхав до сміттєвих контейнерів на вулиці Сумській і вийшов викидати сміття. У цей час Куник вистрілив в нього кілька разів.

Зробивши свою чорну справу, Куник і Пасічний поїхали до Глобиного. Звідти їх на автомобілі забрав Крижановський. Згодом він передав 10 тис доларів і пообіцяв решту суми виплачувати щомісяця по 10 тис доларів. Усього за вбивство Олега Бабаєва виконавцям було обіцяно 50 тисяч доларів.

Все по темі: Бабаєв  вбивство  реконструкція 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин