У «Супутнику» триває оздоровлення кременчужан поважного віку

Відпочинок для людей поважного віку вже 12 років поспіль організовується за рахунок коштів міського бюджету.

19 серпня розпочалася друга оздоровча зміна для близько 200 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та інших пільгових категорій громадян у спортивно-оздоровчому таборі «Супутник» (філія ДЗОВ «Зоряний»).

За інформацією прес-служби міськради, перша відпочинкова зміна для людей поважного віку тривала з 12 по 17 серпня. За цей час було оздоровлено 163 пенсіонери, ветерани війни і праці, в тому числі 20 осіб з інвалідністю. 16 серпня з відпочиваючими зустрівся міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що у Кременчуці велика увага приділяється соціальному захисту населення. Міська влада і депутатський корпус Кременчуцької міської ради щороку збільшує фінансування соціальних програм, в тому числі спрямованих на оздоровлення ветеранів та пенсіонерів. Якщо в перші роки у «Супутнику» оздоровлювалося від 50 і більше осіб, то цього року планують оздоровити майже 1050, адже з кожним роком кількість бажаючих відпочити тут збільшується. Цього року оздоровчу кампанію для людей поважного віку було розпочато на два тижні раніше, щоб мали можливість оздоровитися якомога більше людей.

Віталій Малецький також оглянув двоповерховий корпус, у якому цього року було проведено капітальний ремонт другого поверху та створено належні умови для відпочинку та оздоровлення людей з обмеженими фізичними можливостями. Він поспілкувався з відпочиваючими у таборі людьми з інвалідністю, поцікавився, чи задоволені вони умовами, створеними для них у закладі. Керівник міста запитав, що, на їх думку потрібно ще змінити, щоб відпочинок людей, що потребують особливої уваги та підтримки, був більш комфортним.

Відпочиваючі у таборі пенсіонери, ветерани та люди з інвалідністю дякували керівнику міста за надану їм можливість оздоровитися за межами міста, побути на природі у колективі, а також за гарне харчування та цікаву програму, організовану для них у таборі.

Все по темі: «Супутник»  кременчужани поважного віку  оздоровлення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин