Українцям повідомили, які роки не зарахують до трудового стажу

Суд поставив крапку у питанні пенсії за віком: скільки років не зарахують до трудового стажу

Верховний cуд вказав, що до стажу роботи зараховуються періоди нагляду не за будь-яким пенсіонером, а лише за тим, хто вимагає такого догляду

Суд визначив, які роки людині не зарахуються до загального трудового стажу. Це стосується громадян, які певний перілод часу доглядали за хворими родичами.

Про це пише Юрліга.

Касаційний адміністративний суд постановив, що при відсутності висновку медичного закладу про потребу в постійному догляді, догляд за пенсіонером, незалежно від його віку, не може служити підставою для зарахування періодів такого нагляду в стаж роботи, щоб отримати призначення пенсії за віком.

За позовом українця, суд відмовив у задоволенні вимог. Період догляду за особами пенсійного віку також не був зарахований в загальний стаж роботи через відсутність медичного висновку про те, що такі особи вимагали нагляду.

Верховний Суд вказав, що до стажу роботи зараховуються періоди нагляду не за будь-яким пенсіонером, а лише за тим, хто вимагає такого догляду. Потреба у такому догляді має бути підтверджено відповідним висновком медичного закладу. Адже саме здоров’я є тим критерієм, за яким певних осіб відносять до категорії, час догляду за якими зараховується в стаж роботи.

Непідтверджена статусу особи з інвалідністю І групи, статусу дитини з особливими потребами або статусу пенсіонера, який за медичним висновком потребує стороннього догляду, виключає можливість зарахування періоду догляду за ними до стажу роботи.

 

Все по темі: стаж  трудовий 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин