Кременчуцькі рятувальники чергуватимуть на новенькому човні

Його вартість складає  більше 270 тис. гривень.

У Кременчуці в акваторії дніпра чергуватиме новий рятувальний човен.

За інформацією прес-служби міськради, придбано цей спеціальний плавзасіб для КУ «Рятувально-водолазна станція» за рахунок коштів міського бюджету. Його вартість складає  більше 270 тис. гривень.

Варто  відзначити, що окремо було придбано корпус човна, двигун, а також інші необхідні  комплектуючі. Сам плавзасіб було зібрано силами КУ«Рятувально-водолазна станція», що дало можливість майже вдвічі здешевити його вартість, яка за ринковою ціною складає близько 0,5 млн. гривень.

Міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що завдяки новій техніці кременчуцькі рятувальники зможуть більш ефективно виконувати завдання, оперативно реагувати на будь-які надзвичайні події, швидше ліквідувати їх наслідки і своєчасно надавати допомогу потерпілим. Цей плавзасіб чергуватиме в акваторії центрального пляжу Кременчука від намитої коси до мостового переходу через річку Дніпро.

Разом із цим, керівник міста наголосив, що кожен рятувальний пост у місцях масового відпочинку кременчужан на воді повинен мати подібний човен. Питання щодо придбання рятувальної спецтехніки вирішуватиметься і надалі, щоб відпочинок жителів був безпечним, а рятувальники, в свою чергу,  на озброєнні мали все необхідне для запобігання надзвичайним ситуаціям.

Все по темі: акваторії Дніпра  Кременчук  новенький рятувальний катер 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Вересня, 2019 Вівторок
16 Вересня, 2019 Понеділок
більше новин