Майже 200 тис. грн заборгованих аліментів та штрафу сплатив полтавець своїм дітям

Закони #ЧужихДітейНеБуває вкотре доводять свою ефективність.

Не платити аліменти нині не вигідно: на суму заборгованості нині нараховують пеню, а боржника обмежують у правах. Злісні ж неплатники можуть потрапити навіть за ґрати.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

 «Після застосування державними виконавцями Подільського ВДВС м. Полтава ГТУЮ у Полтавській області всіх обмежувальних санкцій (тимчасові обмеження у праві виїзду за кордон, керування транспортним засобом, користування вогнепальною мисливською зброєю, полювання) боржник погасив заборгованість по сплаті аліментів за весь період перебування виконавчого документу на примусовому виконанні, а саме: заборгованість по аліментах у сумі 129 974 грн та штраф у розмірі 64 987 грн.  Загалом стягувачці перераховано 194  961 грн», – повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Також боржник сплатив виконавчий збір в дохід держави в сумі 12 997 грн.

«Варто зазначити, що нині у відділах державної виконавчої служби області перебуває   23 435 документів про стягнення аліментів. І лише в половині випадків батьки сплачують аліменти добровільно. До решти доводиться застосовувати різноманітні санкції», – говорить Олег Тимченко.

ДВС ДІЄ!!!

Все по темі: заборговані аліменти  Полтавщина  штраф 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Вересня, 2019 Вівторок
16 Вересня, 2019 Понеділок
більше новин