Роботами відомих художників із Кременчука захоплюються в Німеччині

  «Акварелі з України» – під такою назвою пройшла нещодавно виставка картин кременчуцьких художників ОКСАНИ БОЙКО і ОЛЕКСАНДРА ЧЕРЕПАНОВА у німецькому місті Тюбінген. Нещодавно в  художній галереї «Atelier Lange Gasse 62» наші митці представили понад ста робіт із краєвидами сучасного та історичного Кременчука, Дніпра, чудовими пейзажами з його мальовничих  околиць, а також – морські етюди та цикл робіт «Дорогами Європи».

Окрім художніх творів кременчуцькі митці презентували німецькій громадськості альбом «Кременчук-Тюбінген.  22 роки культурного діалогу», авторами якого стали члени творчого об’єднання «Журавлі». Альбом став  своєрідним звітом  діяльності творчої  спільноти за десятиліття співпраці. Видано альбом було за підтримки міського голови Віталія Малецького, який підтримує ідею зміцнення відносин між Кременчуком та Тюбінгеном, адже культурний обмін сприяє співробітництву між народами,  духовному взаємозбагаченню та обміну досвідом щодо життєвого устрою.

Виставка «Акварелі України» стала можливою за  сприяння української та  німецької громади, зокрема, німецьких художниць  – нашої землячки Анни Арламової, а також – Ютти Цикон-Форверк. Під час перебування в місті Тюбінген художники з Кременчука спілкувалися  з німецькими діячами мистецтва, давали  майстер – класи для німецьких любителів живопису, було організовано спільний пленер, відвідування Державної художньої галереї в Штудгарті тощо.

Варто зазначити, що днями тема Тюбінгена знову прозвучала в художніх колах нашого міста.  В міській художній галереї відкрилась персональна ювілейна виставка Анни Арламової,  на якій демонструються живописні  та графічні роботи та розпис по шовку. Вернісаж триватиме з 16 серпня по 8 вересня 2019 року.

За інформацією Наталі Черепанової, члена Спілки журналістів України, члена об’єднання «Журавлі»

 

Все по темі: з Кременчука  захоплюються з Німеччини  роботи художниць 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин