У школах Кременчука учні молодших класів харчуватимуться безкоштовно

Плата за харчування дітей початкових класів здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету. Отже, за харчування учнів молодших класів батьки протягом навчального року  не сплачуватимуть. Варто відмітити, що Кременчук є одне з небагатьох міст України, де видатки на харчування молодших школярів багато років поспіль передбачаються в міському бюджеті.

Що стосується плати за харчування дітей дошкільного віку, які виховуються  в дитячих садках Кременчука, то вона теж  частково здійснюється   за рахунок коштів міського бюджету. Відповідно до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування вихованців у комунальних закладах дошкільної освіти в розмірі 60% встановленої вартості харчування на день. Решта суми  відшкодовується з міських видатків.

Рішенням виконкому визначені випадки, коли плата  за харчування дітей у дошкільних установах комунальної форми власності або зменшується до 50%, або від неї зовсім звільняються батьки та особи, які їх замінюють. А саме, зменшення  на 50%  встановлене  за  харчування дошкільнят, які виховуються в родинах  із трьома та більше дітьми, а від плати за харчування звільняються дошкільнята, які  виховуються в малозабезпечених родинах;  які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, тривалого лікування та реабілітації; а також діти-сироти  та діти,  позбавлені  батьківського піклування;  діти з інвалідністю та з особливими освітніми потребами, які навчаються та виховуються в інклюзивних групах; діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; батьки або особи, що їх замінюють, а також діти  учасників бойових дій, учасників-добровольців АТО, діти, постраждалих учасників Революції Гідності, або чиї батьки загинули в зонах АТО і ООС.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: освіта  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин