У Китаї показали космічний корабель нового покоління

Мова йде про перший льотний зразок перспективного космічного корабля, який буде доставляти на орбіту вантажі і членів екіпажів орбітальної станції. 

Китайські фахівці зібрали перший в історії країни частково багаторазовий космічний корабель, який будуть використовувати для польотів тайконавтів.

Про це повідомляє ресурс weibo, передає Naked Science.

Мова йде про перший льотний зразок перспективного космічного корабля, який буде доставляти на орбіту вантажі і членів екіпажів орбітальної станції.

За планом його вперше запустять у безпілотному варіанті в кінці 2019 – початку 2020 років.

Корабель складається з жилої капсули і службового відсіку. На борту апарату зможуть розміститися до шести тайконавтів. Маса корабля може досягати 20 тонн.

В якості носія обрана ракета важкого класу «Чанчжен-5».

Таким чином, китайський космічний корабель нового покоління введуть в експлуатацію раніше російської «Федерації», але, ймовірно, пізніше американських Dragon-2 і CST-100.

Як повідомляв УНІАН, китайська космічна станція «Тяньгун-2» завершила свою місію і покинула робочу орбіту. Велика частина апарату, як і планувалося, згоріла в атмосфері Землі, а окремі шматки впали в Тихий океан між Новою Зеландією і Чилі.

За матеріалами УНІАН

Все по темі: ІТ-досягнення  світ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Листопада, 2019 П’ятниця
21 Листопада, 2019 Четвер
20 Листопада, 2019 Середа
більше новин