У Харкові обвалився міст

У Харкові 25 серпня обвалилась одна сторона мосту над залізничною колією від ринку “Лоск” у напрямку селища Пісочин. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав, але про руйнування повідомили до поліції.

Правоохоронці прибули до мосту і переконалися, що його все ж зруйновано. Замість проїзду мостом увесь транспорт спрямували іншій частині Окружної – по дорозі Київ-Харків-Довжанський.

За попередніми даними, міст обвалився через динамічний удар перевантаженої фури, повідомили в “Укравтодорі”. Про це свідчить чітко виражений гальмівний шлях у межах місця руйнування. Внаслідок удару відбувся зсув плити і конструкція зазнала ушкоджень.

Зараз фахівці аналізують камери відеоспостереження, вивчають гальмівний шлях та інші чинники, щоб остаточно з’ясувати причину руйнування мосту. Після обстеження вирішать, чи відновлювати ділянку мосту, чи повність реконструювати його.

За фактом інциденту поліція Харківської області відкрила кримінальну провадження – за статтею Кримінального кодексу про порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд. Винуватцеві обвалу мосту загрожує позбавлення волі від 2 до 5 років, водночас його позбавлять права обіймати посади чи займатися діяльністю у будівельній галузі на строк до 3 років.

Все по темі: міст  обвалився 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин