Нова система фільтрації та аерації води у Міському саду

У Міському саду встановили нову систему фільтрації та аерації води для очишення озера.

За словами директора Міського саду Віталія Дедюріна, проблеми, пов’язані із мутністю та низьким вмістом кисню у воді, виникли через велику кількість риби та пташок, а  температура зовнішнього повітря влітку дуже висока, а вода в озері стояча.

Відвідувачі парку щодня приносять віз 30 до 50 буханок хліба, аби покормити риб та качок. Багато залишків хліба залишається у водоймі і починається процес  бродіння.

Щоб запобігти цим негативним явищам  та зберегти  флору і фауну водойми, силами  працівників Міського саду було встановлено систему фільтрації та аерації озера.

Віталій Дедюлін також зазначив, що у різних точках водойми  було встановлено систему забору воли із фільтрами. Система очищує та аерує воду, а потім знову подається в озеро через 2 фонтанчики, які встановлені біля містка.  Завдяки цьому щодня очищається та насичується киснем близько 160 літрів води.  За 10 днів роботи цієї системи вдалося досягти непоганого результату.

Керівник Міського саду говорить, що  якщо міською радою буде затверджено програму розвитку парку «Міський сад» на 2020 рік, то вже наступного року систему аерації буде розширено, а  навколо альтанки планують встановити 15 таких фонтанчиків з різнокольоровою підсвіткою.

Все по темі: дедюрін  Міський сад 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин