У Кременчуці пройде етнографічне дійство – Українське весілля

4 вересня у місті відбудеться етнографічне дійство – Українське весілля «На вірність, на щастя, на згоду»

Весілля – це одна з найвагоміших подій у житті кожної людини, особливо дівчини. Українське весілля – це ще й найяскравіше дійство, яке повністю відображає українські традиції, культуру та звичаї, що накопичувались з покоління в покоління.

Тож 4 вересня 2019 року о 17 годині на вулиці Соборній біля відділу  абонементу ЦМБ (вул. Соборна, б. 11)  всі бажаючі можуть стати учасниками  колоритного фольклорно-етнографічного дійства  – українського весілля «На вірність, на щастя, на згоду». Захід проводиться в рамках загальносистемного конкурсу професійної майстерності щодо формування національної ідентичності  «Від джерел народних».

Будуть представлені всі фрагменти весільного звичаю від обряду збирання нареченої, до обряду її покривання, що символізував перехід із дівочого життя в заміжнє.

Справжні  троїсті музики запросять на торжество народного танцю, де кожен із учасників та гостей цього вуличного свята зможе у запальному танці нагадати усім, як уміли веселитися наші дідусі і бабусі.  Учасники дійства почастують гостей задушевною та веселою піснею, запальним танцем і піднімуть настрій всім не гірше хмільного медового трунку.

Весільна тема  буде яскраво представлена і в книжковій виставці, і в фотозоні з весільними світлинами.

Чекаємо представників мас-медіа та всіх бажаючих 4.09 о 17 годині за адресою: вул.Соборна, 11.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: ЦМБ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин