У Кременчуці розпочаті меморіальні заходи з вшанування пам’ті загиблих захисників України

29 серпня 2019 року з нагоди відзначення вшанування Дня пам’яті захисників України які загинули в боротьбі за цілісність і незалежність нашої держави кременчуцька громада на чолі керівником міста Віталієм Малецьким зібралася на центральній алеї парку «Ювілейний» біля  пам’ятного  знаку, встановленого на честь героїв АТО.

Вже кілька років поспіль  29 серпня – в день Іловайської трагедії, який назавжди став пам’ятною та трагічною датою в історії нашої держави,    кременчужани приходять до пам’ятного знаку «Героям АТО».   Саме з цього меморіального місця у Кременчуці розпочинаються і цьогорічні заходи з нагоди вшанування  пам’яті загиблих героїв України, які поклали своє життя в боротьбі за цілісність і незалежність нашої країни.

Сьогодні минає п’ять років відтоді, коли розпочався вихід сил АТО з Іловайська, де українські бійці потрапили в оперативне оточення, потрапивши під масовані обстріли зі сторони супротивника. Сьогодні всі українці схиляються перед пам’яттю своїх співвітчизників, які трималися до останнього, залишившись навічно в Іловайському котлі. Сьогодні  український народ дякує за  мужність і героїзм тим, хто вийшов із того пекла та продовжує нести варту, захищаючи українську незалежність

На знак вічної поваги до жертовної смерті заради майбутнього України пам’ять усіх загиблих героїв сучасної України кременчужани  вшанували хвилиною мовчання. Живі квіти  були покладені до підніжжя пам’ятного знаку «Героям АТО».

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: 29 серпня  АТО 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин