У Кременчуці відбувся мітинг до Дня пам’яті захисників України

У Кременчуці проходять меморіальні заходи на честь пам’яті всіх військових, полеглих у боях за незалежність України під час проведення АТО та ООС.

 

Сьогодні, 29 серпня 2019 року,  мітинг- пам’яті  вперше відбувся на Свіштовському кладовищі, де зведено меморіальний комплекс на честь полеглих героїв сучасної України, та де поховані загиблі та померлі від ран кременчужани – учасники антитерористичної операції.

Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, його заступники, депутати міської ради, учасники АТО та ООС, їх рідні та близькі, громадських організацій, а також пересічні кременчужани.

П’ятий рік поспіль в Україні триває війна, п’ятий рік поспіль наша країна оплакує своїх синів і доньок, які пішли у вічність в боротьбі за свободу та незалежність українського народу.

Сьогоднішній день,  29 серпня,  відповідно до указу Президента України  Володимира Зеленського офіційно визнано Днем пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність незалежної української держави. Сьогодні в Україні відзначають і 5-ті роковини Іловайської трагедії, яка вважається одним із найкривавіших протистоянь російсько-української війни.  Серед тих, хто не вийшов із Іловайського котлу,  було 11 наших земляків – Олексій Борищак, Антон Бутирін, Олексій Древаль, Юрій Дудка, Андрій Деребченко, В’ячеслав Іонов, Олександр Карпенко, Антон Кирилов, Василь Милащенко, Дмитро Назаренко, Степан Усс.  29 серпня в серцях усіх українців і кременчужан  назавжди залишиться днем пам’яті  та суму про жертовну смерть учасників бойових дій, загиблих в Іловайському котлі, днем  мужності та шани до подвигу героїв сучасної України.

У цей пам’ятний і, водночас, трагічний день перед громадою виступили  учасники бойових дій під Іловайськом, добровольці ЗСУ Антон Ляхов і Артур Мазилкін, голова громадської організації  «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Наталя Чепіга. Панахиду за всіма загиблими та померлими від ран захисниками України відслужив капелан в/ч 1546 протоієрей Отець Юрій.

На знак вічної поваги до подвигу борців за українську незалежність службовці Кременчуцької артилерійської реактивної бригади пройшли військовим маршем.

Від міської влади, військовослужбовців і всіх кременчужан до меморіального комплексу були покладені вінки, а до могил учасників АТО – квіти.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: день пам'яті  місто 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин