Кому не можна їсти кавуни і дині

Кавуни і дині в цілому корисні для організму, але є їх після 19 годин не рекомендується через що міститься цукру.

У баштанний сезон багатьох людей цікавить, що корисніше: кавун або диня.  Але лікарі-дієтологи зазначають про те, що порівнювати натуральні продукти складно. За словами фахівців, не існує на 100 відсотків корисного або шкідливого натурального продукту.

І кавун, і диня кожен мають свої переваги. Обидва види баштанних містять в собі пектин, який є пребіотиком і оздоровлює мікрофлору кишківника. Кавун містить в своєму складі натрій, калій, кальцій, фосфор, вітаміни B1, B2 і C, фолієву кислоту, бета-каротин, диня – залізо, а також дуже багато вітаміну С.

Також кавуни і дині відрізняються наявністю фруктового цукру.

Сам по собі такий цукор корисний, але якщо з’їсти кавун чи диню після 19 вечора, то він відкладеться в жир, який можна не встигнути витратити. Таким  чином може з’явитися зайва вага.

При відсутності у людини протипоказань, кавун і диню можна з’їсти практично в будь-якій кількості.

Протипоказанням для вживання кавуна є хронічна і термінальна стадії ниркової недостатності. Диню не можна їсти людям з цукровим діабетом, при запальних і інфекційних захворюваннях шлунково-кишківного тракту, а також її споживання слід обмежувати майбутнім і годуючим мамам.

Все по темі: поради  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин