Сніданок розсіяного школяра: назвали продукти для активації мозку

Школяреві не так важливий перекус, як сніданок. Його не можна пропускати. Сніданок варто збагатити вуглеводами, що сприяють активній роботі мозку. На столі мають бути борошняні вироби, каші та фрукти.

Дієтологи зауважують, що краще давати яблука. Вони багаті на пектин, сприяють утворенню нових клітин мозку.

Також лікарі радять не давати агресивним дітям ковбаси, сосиски та копченості. У них є нітрати калію і натрію, які накопичуються в організмі та провокують дратівливість. Їм краще їсти заспокійливі — вівсяну кашу, білу квасолю, пшоно, моркву, горіхи та кавуни. Розсіяних школярів варто годувати халвою та фініками. Вони відновлюють сили, додають енергію, зміцнюють імунітет і поліпшують пам’ять.

Покращити увагу допоможуть страви з вівсяної та гречаної круп. Зняти втому та розвинути пам’ять — яловича печінка, кисломолочні продукти, соя і зелена цибуля. Активізувати роботу мозку допоможе вживання бобових, буряка, яєць, сиру, горіхів і злаків.

Потрібно стежити, щоб дитина пила достатньо води. Діти 6–8 років мають вживати п’ять склянок на день. А діти 9–13 років — вісім склянок.

Вітамін С є однією з найважливіших живильних речовин. За його участі відбувається відновлення шкіри, кісток і суглобів. Він впливає на імунітет, швидкість згортання крові, еластичність і міцність судин, захищає організм від токсинів і відповідає за виведення холестерину.

Надовго в організмі вітамін С не затримується. Поповнювати його запаси слід регулярно.1

Все по темі: корисні поради  поради  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин