Квартирну мафію «кришує» поліція?

У Кременчуці працюють «чорні ріелтори» про це знову з трибуни міської ради заявив депутат Едуард Прокоп.

Він нагадав, що у квітні цього року вже підіймав це питання і звертався до силовиків на рівні держави. Ще у лютому місяці цього року в Кременчуці було затримано людину яка намагалась оформити квартиру за підробним паспортом. Тоді стало відомо, що таким чином, не законно було продано і переоформлено 16 об’єктів нерухомості. Цікаво, що всі власники цих приміщень були «соціально не благополучні»  і вже 8 з них ПОМЕРЛИ протягом 2019 року. При цьому всі померлі мають одну причину смерті – не якісний алкоголь. Як то кажуть, «совпадение – не думаю».

У червні місяці відбувся суд над затриманим із підробним паспортом, чоловік отримав три роки і фактично його було відпущено із залу суду, адже мало місце «відтермінування» виконання вироку.

«Тож знайшли цапа відбувала, а організатори працюють і далі, люди і їх майно під загрозою. Ми маємо вплинути на цю ситуацію», – зазначив Едуард Прокоп.

Прокопа підтримали і інші депутати. Микола Порицький при цьому зауважив і на поганій роботі керівника Патрульної Поліції Олександра Борзенко.

Про «тісну співпрацю» копів з чорними ріелторами та заборону від керівництва «патрульки» чіпати машини з перевантаженням, розповів і депутат Денис Терещенко.

Все по темі: Денис Терещенко  Прокоп  сесія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин