Почесний громадянин – Микола Литвиненко

3 вересня на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати ухвалили рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчука» Миколі Литвиненку.

Міський голова Віталій Малецький наголосив,  що дуже приємно вручати цю почесну відзнаку, яка є вищою оцінкою територіальної громади Кременчука, відомому кременчужанину, керівнику Кременчуцького шпиталю Миколі Литвиненку.  Госпіталь для ветеранів війни Кременчука завжди був і залишається відкритим до новацій. Його колектив завжди прагнув розвитку та вдосконалення процесу надання медичних послуг, нестандартних методів лікування  та реабілітації. Упродовж останніх п’яти років персонал госпіталю активно займається лікуванням і реабілітацією молодого покоління ветеранів війни – учасників АТО та ООС.  І це  є заслуженим здобутком  керівника закладу, який ним очолюється з 1999 року.

Від територіальної громади Кременчука, представників ветеранського руху  керівник міста висловив слова щирої вдячності Миколі Литвиненку за роботу та вміння обрати правильну методику для надання медичних послуг пацієнтам, оточити кожного з них увагою та турботою.

Зі свого боку Микола Литвиненко подякував громаді за високу оцінку його діяльності. Він зазначив, що девізом його життя є: «Служити людям, любити людей».

Нагадаємо, що процедура присвоєння цієї вищої оцінки територіальної громади міста проводиться один раз на п’ять років до Дня міста на ювілейні дати заснування та ювілейні дати визволення від фашистських загарбників Кременчука. Виключенням може бути прийняття окремого рішення за пропозицією громадськості міста.

В різні роки звання «Почесний громадянин міста Кременчука» отримали керівники медичної галузі – Валентина Федько (1994 р.), Віктор Федорченко (1997 р.), Володимир Литвиненко (1997 р.), Феодосій Провізіон (1997 р.), Михайло Парнета (2004 р.).

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин