Кременчуцькі діти вже отримали сертифікати на отримання послуг з неформальної (позашкільної) освіти

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначає, що у Кременчуці 2-го вересня розпочався новий навчальний рік і стартував новий соціальний проект Кременчуцької міської влади – Сертифікати на отримання послуг з неформальної (позашкільної) освіти для маленьких кременчужан. Кожна дитина віком від 3 до 17 років в перший день навчального року отримала за основним місцем навчання такий сертифікат.

Сьогодні в Кременчуці існує 18 закладів позашкільної освіти.
Більше 11 тисяч юних кременчужан відвідують різноманітні гуртки та секції.  Послуги з позашкільної освіти в комунальних закладах Кременчука (крім мистецьких шкіл) є безкоштовними для дітей. Їх вартість сплачується з міського бюджету. Загальний бюджет позашкілля Кременчука у 2019 році склав 96 мільйонів гривень.

Введення сертифікатів на отримання послуг з позашкільної освіти – це перший крок на шляху спрямування «коштів за дитиною». В майбутньому, фінансуватися будуть ті гуртки та секції, у які прийдуть діти. Сертифікати створять конкуренцію між неформальними освітніми програмами, щоб дітям було цікаво і корисно проводити вільний від навчання у школі час, а ще й отримати вміння та навички, які є актуальними у сучасному світі. А цього року сертифікати дозволять зробити своєрідний аудит гуртків та секцій, визначити рівень їх затребуваності.

З переліком акредитованих програм неформальної освіти можна ознайомитися за посиланням: http://nonformaleducation.org.ua/.

До речі, акредитувати свої програми з неформальної освіти можуть не тільки комунальні позашкільні заклади, але й фізичні особи-підприємці, громадські організації тощо. Цього року пілотне фінансування отримують чотири провайдери, які перемогли у конкурсі.

В майбутньому передбачається фінансування провайдерів неформальної освіти незалежно від організаційно-правової форми їх діяльності, а тільки в залежності від кількості сертифікатів, які принесуть в гуртки та секції діти, щоб займатися цікавими їм справами.

Дана ініціатива впроваджується в рамках двостороннього литовсько-українського проекту підтримки та забезпечення якості неформальної освіти.

Ольга Усанова висловила сподівання, що ця ініціатива допоможе організувати змістовне дозвілля всіх кременчуцьких дітей та слова подяки партнерам з Республіки Литва за ідею та організаційну підтримку проекту.

За інформацією прес-служби міськвиконкому

Все по темі: гроші  діти  освіта 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин