У 2020 році запрацює автоматизована система оплати проїзду у Кременчуці

Вже наступного року у комунальному пасажирському транспорті Кременчука планують ввести автоматизовану систему обліку проїзду.

Такими системами мають намір обладнати всі транспортні засоби, що працюють на ринку громадського пасажироперевезення, незалежно від форм власності. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Метою введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду є покращення якості наданих послуг пасажирам громадського транспорту,  підвищення прозорості та точності обліку фактично наданих послуг перевезення пільгових та інших категорій пасажирів,  отримання повної та  достовірної інформації про виконану транспортну роботу та обсяги пасажироперевезень на різних маршрутах в різні часові періоди дня, оптимізація  використання рухомого складу та маршрутної мережі міста,  підвищення обсягів збору виручки, організація безготівкової оплати проїзду на міському пасажирському транспорті, здійснення автоматизованого обліку поїздок пасажирів тощо.

Попередньо планується, що автоматизована система обліку оплати проїзду з 1 січня 2020 року поступово запрацює в комунальному пасажирському транспорті, а через рік, із 1 січня 2021 року, електронними квитками  зможуть користуватися пасажири транспорту приватної форми власності.

Все по темі: оплата проїзду  транспорт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин