“Громадський бюджет – 2020”

5 вересня розпочинає діяти міська програма “Громадський бюджет – 2020”

До уваги активних жителів міста! У Кременчуці можливості реалізації громадських ініціатив значно розширені.

Наступного року, в рік реалізації громадських проектів, прийом яких розпочато 5 вересня, з міського бюджету буде виділено 10 млн. грн.. Це на 4 млн. грн. більше, ніж у попередній період.

Відтепер подавати ідеї можуть усі, кому є більше 14 років. Потенційний автор може подати до 4 проектів (максимум по 1 проекту в кожній з категорій).

Голосування за обрання переможців «Громадський бюджет» триватиме упродовж 1 місяця. Свій голос на користь того чи іншого проекту учасники голосування можуть як через сайт, так і через департамент «ЦНАП», управління по роботі із  зверненнями громадян виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та контакт-центри.

Громадські ініціативи можна подавати в таких категоріях: комунальні проекти в комунальних закладах відкритого типу, малі проекти в 11 секторах міста та соціальні. Також збільшена кількість переможців в категорії «Великі проекти» – до 2 переможців, в категорії «Комунальні проекти» – до 5 переможців, в категорії «Соціальні проекти» – до 2 переможців. Кількість проектів переможців в категорії «Малі проекти» не змінюється.

Більш детальна інформації, зокрема по термінам і етапам реалізації «Громадський бюджет 2020»,   розміщена на платформі реалізації ідей для покращення міста за посиланням:  https://kremen.pb.org.ua/

Шановні кременчужани! Якщо ви маєте цікаві ідеї, які бажаєте втілити в своєму найближчому оточенні, формуйте їх в проекти та беріть участь у конкурсі партисипаторних практик «Громадський бюджет».

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: Громадський бюджет  Громадський бюджет-2020 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин