Вісім правил схуднення

З кожним прийомом їжі потрібно з’їдати 7-10 грамів корисних жирів.

Метаболізм з віком уповільнюється, однак дотримання певних правил дозволяє підтримувати стрункість й навіть худнути, коли вам давно не 25.

Дієтологи поділилися золотими правилами схуднення, які актуальні в будь-якому віці, повідомляє MedikForum. Намагатися менше їсти.

Якщо є зайва вага, яку хотілось би скинути, то порції потрібно обмежувати.

Щоб зберегти струнку фігуру після 40 років, калорійність раціону важливо контролювати й намагатися обмежуватися цифрою в 1500 кілокалорій на день.

Їсти маленькими порціями й потроху – таке харчування підтримує стабільний рівень глюкози в крові, що захищає від сплесків інсуліну й зайвих перекусів через підвищений апетит. У день може бути п’ять-шість прийомів їжі.

Не переїдати вуглеводів. Це правило також важливе для підтримання нормального рівня цукру.

Прості вуглеводи в раціоні повинні бути зведені до мінімуму.

Їсти білок щодня. Його засвоєння змушує організм витрачати багато енергії й захищає таким чином від зростання жирових запасів.

Овочі та фрукти – це обов’язково. Дари природи повинні становити половину раціону, не менше.

Їсти корисний жир. З кожним прийомом їжі потрібно з’їдати 7-10 грамів корисних жирів (це може бути, наприклад, чайна ложка олії, оливкової або лляної).

Звести до мінімуму алкоголь. В алкоголі міститься багато калорій, його часте вживання сприяє ожирінню печінки, що посилює загальну схильність до повноти.

Більше рухатися. Чим серйозніший вік, тим вища потреба тіла в навантаженні, оскільки лише це може вберегти від значної втрати м’язової маси.

Мінімум потрібно приділяти активному руху і вправам півгодини на день. Раніше вчені заявили, що від солодкого гладшають не більше, ніж від іншої їжі з такою ж кількістю калорій.

Все по темі: здоров`я  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин