Власників приватних будинків у Кременчуці закликають ліквідувати амброзію

Комунальники закликають власників приватних домоволодінь та суб’єктів господарювання ліквідувати карантинно-небезпечну амброзію на території своїх садиб

Друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – найсильніший алерген, який є дуже небезпечним і шкідливим для людини. При вдиханні з повітрям він викликає алергійне захворювання – амброзійний поліноз. Хвороба протікає у вигляді різко вираженого алергійного риніту, кон’юктивіту, бронхіальної астми, мігрені, кропивниці та супроводжується значним знесиленням організму.

Кременчуцькі комунальники протягом всього весняно-літнього періоду ведуть боротьбу з бур’янами та карантинними рослинами на закріплених за підприємствами територіях. Так, КП «Благоустрій Кременчука» проводить вже 5-й покіс міських територій, які знаходяться в зоні його обслуговування. Косять бур’яни та амброзію на прибудинкових територіях і управляючі компанії, на які покладено функції управління житловим фондом.

Разом з тим, незважаючи на спільні зусилля кременчуцьких комунальників окремі суб’єкти господарювання та власники приватних домоволодінь безвідповідально ставляться до необхідності боротьби з карантинними бур’янами.

Департамент житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради закликає власників приватних домоволодінь та суб’єктів господарювання ліквідувати карантинно-небезпечну амброзію на своїх територіях, адже позбутися алергії набагато складніше, ніж амброзії.

Жителі приватного сектору, власники дачних та земельних ділянок мають пам’ятати про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства – статтею 105 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладання штрафу на громадян від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 8 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: Амброзія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
10 Січня, 2020 П’ятниця
більше новин