У Кременчуці ще 5 учасників АТО отримають грошову допомогу на житло

У 2019 році у Кременчуці продовжується робота з виконання державних програм спрямованих на забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей та забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей.

10 вересня 2019 року  під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулися чергові засідання міських комісій щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, та осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи з числа учасників бойових діях на території інших держав.

У рамках засідань було розглянуто 6 заяв з відповідними пакетами документів.

За результатами їх розгляду  5 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення на загальну суму 3  млн. 876 тис. 589 грн. та 1 особі з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, яка брала участь у бойових діях на території інших держав – на загальну суму 775 тис. 317 грн.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: АТО  грошова компенсація 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин