Місто для людей Кременчук вирішує проблеми за допомогою прямого діалогу

Дах є одним з найважливіших конструкційних елементів будинку. Саме протікаючи покрівлі завдають найбільше незручностей мешканцям і є причиною багатьох скарг.

З цією проблемою зіткнулися і мешканці будинку 45, по вулиці Першотравнева. З 2017 року покрівля стала для них справжньою болючою проблемою. В 2011 року в  їх будинку був проведений капітальний ремонт покрівлі. Рулонне покриття було замінено на мембранне. Та з кожним роком під дією зовнішніх факторів воно приходило в непридатність. Частковий ремонт покриття покрівлі проблему не вирішував.

Керівництвом компанії «Місто для людей Кременчук» були проведені зібрання з мешканцями будинку для вирішення данної проблеми. На яких мешканцями було вирішено, що покрівлю треба повністю замінювати на нову, так як вже осінь і проблеми з покрівлею тільки будуть погіршуватися.

Керуюча компанія не могла залишити мешканців будинку один на один у цій складній ситуації. Був заключний прямий договір з незначними збільшенням тарифу між «МДЛ  Кременчук» та мешканцями будинку. Це дало змогу вже зараз виконати роботи.

Спеціалістами компанії, був виконаний демонтаж всього пошкодженого мембранного покриття покрівлі з подальшим проведенням ремонтних робіт по заміні покриття єврорубероїдом.

Задля комфорту  мешканців і  враховуючи пору року робітники компанії працювали самовіддано та без вихідних. Як і планувалося, всі роботи були виконані в строк.

«Ми завжди виступали за прямий діалог і відкритість перед нашими клієнтами. Ми не закриваємося в кабінетах, а самі проявляємо ініціативу і йдемо на прямий діалог з нашими клієнтами, обговорюючи всі нагальні проблеми їх будинку і разом з ними шукаємо шляхи їх вирішення. Які будуть краще саме для самих мешканців будинку. Ми кожен раз розповідаємо мешканцям будинків, що саме вони на сьогодні є господарями своїх будинків і саме вони повинні стежити за своїм майном, якщо потрібно вкладати в нього кошти, а ми вже, як керуюча компанія це майно повинні обслуговувати. Приклад з будинком на Першотравневій, 45 прямий тому доказ. Ми вийшли до людей, пояснили з технічної точки зору, що і як краще зробити. Люди це все на зборах обговорили, проголосували і прийняли рішення. Тепер у людей будуть сухі стелі, а у компанії не буде заявок на протікання покрівлі по даному будинку» – говорить директор компанії «Місто для людей Кременчуг» Сергій Зінченко.

Місто для людей Кременчук

Все по темі: "МІсто для людейКременчук"  вирішення проблем  прямий діалог 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин