Після капремонту дороги, підрядники за гарантією усувають дефекти

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, в рамках гарантійних зобов’язань підрядної організації, яка виконувала роботи з капітального ремонту вул. Академіка Герасимовича, наразі усуваються дефекти шляхом ліквідації колійності, просадок, напливів та інших деформацій дорожнього покриття.

Головний інженер «Полтавабудсервіс Плюс» В’ячеслав Іващенко зазначає, що нове асфальтне покриття  цієї дороги руйнується  через  високі температури зовнішнього повітря та постійний рух вулицею Герасимовича перевантажених фур, які йдуть з підприємств міста. Він наголошує, що ці недоліки наразі усуваються  у рамках договірних відносин з замовниками виконання робіт.

Варто зазначити, що питання руйнування міських доріг перевантаженим автотранспортом вчора піднімалося на засіданні тимчасової депутатської комісії з контролю руху великовантажного та великогабаритного автомобільного транспорту по місту Кременчуку Полтавської області. Вулиця Герасимовича – не єдина у Кременчуці, яка страждає від недотримання вимог чинного законодавства підприємствами та водіями великовантажного транспорту, які здійснюють перевезення товарів автошляхами міста та України.

Все по темі: дороги  ремонт дороги 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Листопада, 2019 Вівторок
11 Листопада, 2019 Понеділок
більше новин