Після капремонту дороги, підрядники за гарантією усувають дефекти

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, в рамках гарантійних зобов’язань підрядної організації, яка виконувала роботи з капітального ремонту вул. Академіка Герасимовича, наразі усуваються дефекти шляхом ліквідації колійності, просадок, напливів та інших деформацій дорожнього покриття.

Головний інженер «Полтавабудсервіс Плюс» В’ячеслав Іващенко зазначає, що нове асфальтне покриття  цієї дороги руйнується  через  високі температури зовнішнього повітря та постійний рух вулицею Герасимовича перевантажених фур, які йдуть з підприємств міста. Він наголошує, що ці недоліки наразі усуваються  у рамках договірних відносин з замовниками виконання робіт.

Варто зазначити, що питання руйнування міських доріг перевантаженим автотранспортом вчора піднімалося на засіданні тимчасової депутатської комісії з контролю руху великовантажного та великогабаритного автомобільного транспорту по місту Кременчуку Полтавської області. Вулиця Герасимовича – не єдина у Кременчуці, яка страждає від недотримання вимог чинного законодавства підприємствами та водіями великовантажного транспорту, які здійснюють перевезення товарів автошляхами міста та України.

Все по темі: дороги  ремонт дороги 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин