Чому жінки відлякують чоловіків

Експерти спробували розібратися, чому протилежна стать не поспішає з вами знайомитися. Якщо ви виходите з дому і чоловіки кидаються врозтіч, можливо, вам варто проаналізувати свою поведінку.

1. Ви взагалі не стежите за собою Цілком нормально, що періодично всі ми просипаємо, робимо швидку незрозумілу укладку, рвемо колготки в метро або садимо пляма на улюблене пальто. Можна пробачити. Тільки не перетворюйте неохайний вигляд на спосіб життя. Адже чоловікові також хочеться бачити поруч із собою приємну й акуратну жінку, з якою не соромно вийти у світ. На жаль, чоловіки як раніше, так і зараз, люблять очима.

2. Ви п’єте занадто багато Якщо ви завзята тусівниця, варто пошукати такого ж кавалера серед розслабленої аудиторії нічного клубу, але врахуйте, що не кожен чоловік готовий пити з вами постійно і у вбивчих дозах. Ми не говоримо, що варто демонстративно відсувати запропонований коктейль, особливо якщо ви нечастий гість алкогольних вечірок, проте будь-якого чоловіка налякає, якщо ви кожен день будете приносити додому нову пляшку вина. Контролюйте себе.

3. Ви лаєтеся Немає нічого гіршого від миловидної дівчини в легкій сукні, яка відкриває рот і нічого, крім матюка, нехай і в розмові з друзями, сказати не може. Чоловіки неймовірно цінують жінок, які поводяться як жінки.

4. У вас купа комплексів Однією з умов успішних стосунків є вміння йти на поступки, але не варто плутати його з жертовністю будь — будь-якому чоловікові буде приємно, що його жінка має свою точку зору і вміє її відстоювати. Повна згода з усім, що скаже чоловік, говорить про закомплексованість, яку необхідно опрацювати з психологом, перш ніж вступати в нові стосунки.

За матеріалами УНІАН

Все по темі: корисні порад  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин