З 15 вересня завершується купальний сезон у Кременчуці

Цього року купальний сезон у Кременчуці тривав з 1 червня по 15 вересня.

Напередодні купального сезону працівники КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» провели обстеження акваторії водойм у традиційних місцях відпочинку жителів  та очистили їх від сторонніх предметів. Під час купального сезону  також проводилися роботи з очищення від водоростей територій центрального міського пляжу та пляжу на намитій косі.

За словами керівника КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Василя Білоуса,  у Кременчуці влітку 2019 року  рятувальні пости працювали на Центральному міському та у парку Воїнів Інтернаціоналістів, а також на 6 стихійних місцях відпочинку кременчужан біля водойм – на намитій косі набережної  парку культури та відпочинку «Придніпровський», в районі човнової станції на Демурівці,  зупинка біля ресторану «Афіни» та  бару «Поплавок», а також на р. Сухий Кагамлик біля спортивного комплексу «Спортлайф», на вул. Керченській  в районі 4-ї поліклініки та на вул. Героїв Крут. Завдяки цьому працівникам КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція»  вдалося врятувати від загибелі на воді 17 людей. На жаль, сумна статистика свідчить про те, що 9 людей потонули. За словами Василя Білоуса, п’ятеро ще на початку весни, коли посеред Дніпра перекинувся човен, а 4 – під час купального сезону.

З понеділка рятувальні пости вже не працюватимуть. Тож кременчужани та гості міста, які, враховуючи те, що погода дозволяє, відпочиватимуть біля води, мають бути дуже обережними.

14

Все по темі: купальний сезон 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин