Іпотерапія для ветеранів війни і праці у СОК «Супутник»

У спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» завершився 5-й оздоровчий тур для  133 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та інших пільгових категорій громадян.  Він тривав з 9 по 14 вересня 2019 року.

Міський голова Віталій Малецький традиційно відвідав відпочиваючих у СОК «Супутник» людей поважного віку, поцікавився умовами їх перебування у таборі, організацією їх відпочинку та дозвілля. Керівник міста пообіцяв, що програму оздоровлення пенсіонерів, ветеранів та інших пільгових категорій громадян недитячого віку буде продовжено і наступного року.  У міському бюджеті Кременчука на 2020 рік планується передбачити кошти на проведення ремонтних робіт у  ДЗОВ «Зорняий» та СОК «Супутник» та покращення їх матеріальної  бази. При цьому будуть враховані побажання відпочиваючих.

Керівник територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Автозаводського району Департаменту  соціального захисту населення та питань АТО Лариса Дзюба зазначає, що для людей поважного віку у «Супутнику» не тільки організовано змістовний відпочинок, гарне харчування, а й проводиться лікування іпотерапією. Кожного дня кременчужани літнього віку мають можливість поспілкуватися з конем та поні, які є у таборі. Для них це дуже важливо, адже іпотерапія допомагає їм покращити емоційний стан  та сон.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: ветерани  супутник 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин