Кременчуцьких рятувальників привітали з професійним святом

17 вересня в Україні щорічно відзначається День рятівника. Це професійне свято  працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань.

Напередодні цієї дати кременчуцьких рятівників вітали із професійним святом представники міської влади, колеги та друзі. Урочистості з нагоди Дня рятівника відбулися у Кременчуцькому міськрайонному управлінні ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Від імені міського голови Віталія Малецького та всіх кременчужан привітав працівників ДСНС м. Кременчука заступник міського голови Валерій Декусар. Він висловив щирі слова подяки кременчуцьким рятівникам за їх нелегку та часто небезпечну роботу, за те, що вони ризикуючи власним життям щодня  захищають мешканців міста від вогню та допомагають у нестандартних життєвих ситуаціях.  З нагоди Дня рятівника Валерій Декусар вручив кращим працівникам Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Ще багато теплих слів пролунало сьогодні на адресу кременчуцьких рятівників від колег та друзів. А малеча з підшефного  дитячого садочка підготувала для них музичне вітання.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: ДСНС  рятувальники  свято 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин