«Я обиделась»! – поліція проти ЗМІ

«Я обиделась!» саме таку назву має одна з команд КВК і як найкраще вона відповідає відносинам керівника кременчуцької Патрульної поліції та міськиї ЗМІ.

 

Сьогодні 18 вересня представники чотирьох міських ЗМІ прийшли до  керівника «патрульки» на прийом громадян. Іншим способом потрапити до пана Борзенко журналісти не можуть, жодних офіційних пресс-конференцій немає.

Коли він приїхав до нас у місто, то обіцяв зустрічатись щотижня, однак сталось зовсім по іншому. Мабуть, новий керівник, звик що спілкування з усіма навкруги, відбувається у рамках керівник-підлеглий. Схоже, що саме так він і збирався спілкуватись з міськими ЗМІ. Відповідати на звичайні запитання Олександр Борзенко чомусь не став із самого початку свого перебування на посаді.

Тож журналісти були змушені приїхати до керівника поліції на особистий прийом громадян, і тут все й почалось! Побачивши журналістів, всі двері Патрульної поліції одразу зачинили. Щоб нікого із представників ЗМІ не пустити у своє приміщення. Після скарг «вище», журналістів 30 хвилин тримали «на порозі», не пускаючи до керівника говорячи, що у нього нарада з особовим складом, хоча оголошення на дверях підтверджувало – прийом громадян щосереди з 10 до 12.

Лише після того, як була складена жалоба на Олександра Борзенко він так вийшов до журналістів і погодився відповісти на кілька запитань. Одне з них – чому одного з редакторів міської газети не додали у групу до «патрулька» скидає інформацію про свою роботу. І що всі журналісти мають право на однакове ставлення до себе.

Олександр Борзенко повідомив, що жодного закону про те, що він зобов’язаний додати у групу всі ЗМІ немає.

Журналісти задали ще кілька не дуже зручних питань керівнику Патрульної поліції Кременчука, після чого, він прийняв «геніальне рішення». І разом зі своїми підлеглими вийшов із групи де повідомляли ЗМІ про свою роботу.

Думка редакції:

Це дуже «вірне і виважене» рішення. Воно одразу говорить про те, як конструктивно готовий працювати Олександр Борзенко із усіма ЗМІ міста. Подібне рішення говорить виключно про його високу кваліфікацію та жодним чином, не характеризує його як емоційну людину, з улюбленим словом ОЙ ВСЕ!

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин