Оздоровлення дітей влітку пройшло на належному рівні

За інформацією заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській Юлії Потреби, цього року літнє оздоровлення у Кременчуці пройшло на належному рівні – під час роботи позаміських таборів відпочинку  не було зафіксовано ні харчових отруєнь, ні інфекційних захворювань. Не надійшло до Держпродспоживвслужби і жодної скарги від батьків дітей, які там відпочивали і оздоровлювалися, ні на якість харчування, ні на інші проблеми.

Протягом літнього періоду Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській було проведено 19 перевірок закладів оздоровлення та відпочинку, під час яких не було виявлено грубих порушень. Всі недоліки, які мали місце і були зафіксовані,  швидко усувалися закладами оздоровлення.

В той же час, Юлія Потреба звернула увагу міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в м. Кременчуці на те, що з кожним роком якість річкової води погіршується. Тож керівникам і власникам позаміських таборів відпочинку необхідно розглянути питання щодо будівництва басейнів, щоб діти мали можливість щодня отримувати водні процедури, незалежно від того, чи відповідає річкова вода санітарним нормам, чи ні.

За інформацією прес-служби міськвиконкому

Все по темі: діти  табори відпочинку 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин