Кременчук – першие місто України, де розроблять екологічний паспорт спільно з проектом Проміс

Кременчук –  великий  промисловий центр не тільки Полтавщини, а й Україні. Тому питання збереження екології у місті стоять надзвичайно гостро.

19 вересня на базі Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського відбулося обговорення питання щодо розробки екологічного паспорту міста. Цей захід  відбувся за ініціативи міської ради  у рамках співпраці Проекту ПРОМІС спільно з Асоціацією міст України. Члени робочої групи, що займатиметься розробкою екологічного паспорту Кременчука, обговорили основні питання щодо того, яким має бути цей документ.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначив, що  він має бути змістовним і зрозуміли для кожного пересічного кременчужанина, який не є екологом. «Люди повинні розуміти, що в Кременчуці є загрозливим, які фактори впливають на екологічну ситуацію, і що можна зробити, щоб покращити її», – наголошує перший віце мер.

Варто зазначити, що документ, створений спільно з проектом ПРОМІС, буде  у вільному доступі для всіх бажаючих. Він має ще на крок наблизити Кременчук до кращих практик муніципалітетів Європи і світу у провадженні екологічної політики.

Фахівці говорять, що з розробленим екологічним паспортом Кременчука  жителі міста зможуть познайомитися  вже наступного року.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2020 П’ятниця
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
більше новин