Подяка депутату

Мешканці будинку 9 кварталу 297, що у селищі Молодіжне, місяць тому залишились без ліфта.
У будинку в основному мешкають родини військовослужбовців, учасників АТО та ООС, інваліди. І ось трапилось так, що вони були змушені підійматись на верхні поверхи сходами через крадіжку. Зі слів мешканців, хтось обікрав «ліфтерську», прихопивши катушки і плату.
«Була поліція, справу передано до слідчого відділу, – жаляться мешканці будинку. – Донині жодної інформації від слідчих не отримали. Звертались і у «Кременчукліфт», там нам відповіли, що деталі коштують дорого, тож справа безнадійна».
Але люди вирішили не сидіти склавши руки, вони почали діяти, тож звернулись до депутата Кременчуцької міської ради Геннадія Іваняня.
«Нам пообіцяли допомогти і допомогли! Наш ліфт швидко полагодили, одразу знайшли необхідні деталі, – розповідає мешканка будинку Тетяна. – Тож хочемо сказати за це їм велике спасибі».
Особливо вдячні за допомогу  та небайдужість  депутату міськради Геннадію Іваняну і його команді мешканці будинку, що брали активну участь у вирішенні проблеми із ремонтом ліфта:  Довбня Т.М., Носенко В.П., Сорокопуд І.В.
Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2020 П’ятниця
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
більше новин