На Полтавщині відбувся Марафон осіннього кохання

Палітра осені наповнена різнобарв’ям  відтінками: це соковитий гранатовий, теплий золотавий, зухвалий рудий, спокійний шоколадний, холодний сірий, м’який теракотовий. Осінь прекрасна тим, що вона вміщує в себе і літні, і зимові мотиви.

Серед тих, хто бажав обмінятися весільними обітницями цієї осені, були і такі, хто зробив це в особливий день – магічну  дату для реєстрації шлюбу. 19.09.2019 в Україні тривав #МарафонОсінньогоКохання.

«Відсвяткували цей особливий  день і на Полтавщині! Відділами ДРАЦС області зареєстровано 27 шлюбів, з них 2 – у рамках проєкту “Шлюб за добу”, проведено одне ювілейне (срібне) весілля та одні заручини!»,- повідомив очільник #ЮстиціяПолтавщини Олег Тимченко.

Вітаємо молодят та бажаємо прожити довге сімейне життя, не знаючи бід і горя, міцно любити один одного і завжди підтримувати, радіти життю і разом підкорювати нові вершини. Нехай родинне вогнище горить яскраво, і ніякі вітри та холоднечі не змусять його згаснути.

Для тих, хто ще тільки планує стати на рушник скористайтеся нагодою одружитися також в особливий день! Для вас є ще одна чарівна дата – 29.09.2019

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
більше новин